ساخت دستگاه حفاری تونل های کوچک در سایه بومی سازی

توسط یک شرکت دانش بنیان ایرانی انجام شد:

ساخت دستگاه حفاری تونل های کوچک در سایه بومی سازی

یک شرکت دانش بنیان اعلام کرد: کیفیت دستگاه حفاری ساخته شده توسط این شرکت در زمینه تونل های کوچک مقطع، با نمونه های شرکت های اروپایی و آمریکایی برابری می کند.
ساخت دستگاه حفاری تونل های کوچک در سایه بومی سازی

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، شهادب الدین شیرین، رئیس هیات مدیره شرکت شایان فناوران آمیتیس در حاشیه نمایشگاه اینوماین 3، با بیان این مطلب گفت: این شرکت در سال ۹۴، با توجه به بومی سازی فناوری ساخت دستگاه های حفاری تونل های کوچک مقطع، اقدام به ثبت شرکت دانش بنیان کرد.
وی افزود: در سال 96، نخستین نمونه صنعتی دستگاه حفاری (رودهدر) در این شرکت ساخته شده و اکنون به عنوان نخستین سازنده رودهدر در غرب آسیا، در پروژه های آب و فاضلاب، تونل های انرژی، معادن زیرزمینی و استخراج به کار گرفته شده اند.

ساخت دستگاه ضدانفجار برای معادن زغال سنگ
شیرین با اشاره به کاربرد دستگاه حفاری تولیدی در معادن زغال سنگ تصریح کرد: این شرکت با توجه به محدودیت فعالیت در معادن زغال سنگ به دلیل وجود گاز متان و در عین حال ناممکن بودن واردات ناشی از تحریم های بین المللی، اقدام به ساخت دستگاه ضدانفجار با قابلیت ردیابی به استاندارد CE اروپا کرد.
وی افزود: محصولات تولیدی این شرکت در عین برخورداری از خدمات پس از فروش مطلوب، از مزایایی همچون کارایی، شرایط کاری مناسب تر، دسترسی سریع تر به نتیجه و نیز حفظ سلامت کارگران نسبت به روش های سنتی آن برخوردار است.
به گفته شیرین، سالانه 20 دستگاه از این نوع مورد نیاز کشور است و در صورت نیاز، امکان توسعه وجود دارد. همچنین، محصولات این شرکت با دو سوم قیمت چینی آن و البته کیفیت برتر، تاکنون صرفه جویی ارزی قابل توجهی برای کشور داشته است

 
 

خدمات رفاهی

اخبار معدنی کشور

پل های ارتباطی

نشانی: بندرعباس،بلوار رسالت شمالی - مابین چهارراه پردیس و چهارراه گفتگوی تمدن ها - ساختمان نظام مهندسی معدن هرمزگان

تلفن:33734744-076

فکس:33734743-07

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کدپستی: 7919784895

دانلود قانون نظام مهندسی معدن و آیین نامه اجرائی آن

دانلود قانون معادن