اطلاعیه در خصوص آزاد سازی مرحله سوم محدوده های معدنی و پهنه های اکتشافی

اطلاعیه در خصوص آزاد سازی مرحله سوم محدوده های معدنی و پهنه های اکتشافی کشور

 

با دو هفته تاخیر راس ساعت ۱۱ روز یکشنبه ۸ مهرماه

مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت ،‌ معدن و تجارت از تغییر مجدد نوبت سوم آزادسازی محدوده‌ها و پهنه‌های‌ اکتشافی کشور خبر داد.
اسداله کشاورز با اشاره به زمان آزادسازی محدوده‌ها و پهنه‌های اکتشافی یادشده، افزود: زمان این آزادسازی به ساعت 11 صبح روز یکشنبه 8 مهر 97 موکول شد.


وی با بیان اینکه بنا به درخواست بسیاری از متقاضیان ثبت محدوده مبنی بر وجود اختلال در بسترهای اینترنتی برای اتصال به سامانه کاداستر در برخی از استان ها افزود: به منظور بررسی مشکلات فنی موجود، آزادسازی محدوده‌ها و پهنه‌های معدنی با ۲ هفته تاخیر انجام خواهد شد.


کشاورز به برخی شایعات مبنی بر ثبت زود هنگام محدوده‌های اکتشافی نیز اشاره کرد و گفت: هیچ ثبت زودهنگام و واگذاری محدوده اکتشافی در کشور وجود نداشته و محدوده‌هایی که طی 3 روز گذشته به تدریج درج شده است همان محدوده‌های امیدبخش پهنه‌های اکتشافی است.


وی با بیان اینکه مساحت مناطق امیدبخش این پهنه‌ها در سامانه کاداستر به متقاضیان ثبت محدوده اطلاع‌رسانی شده بود، گفت: مجموع مساحت پهنه‌های یاد شده بالغ بر 282 هزار کیلومتر مربع است که پس از کسر محدوده‌های امیدبخش، حدود 170 هزار کیلومترمربع از آن آزادسازی می‌شود./ شاتا

 

 

 

 

 

 

 

کانال ارتباطی سازمان

برای عضویت اینجا کلیک کنید .

خدمات رفاهي ويژه اعضا

معرفی کتاب

 

اینجا کلیک کنید .

پل های ارتباطی

نشانی: بندرعباس، سه راه فرودگاه، بلوار علی ابن ابیطالب، روبروی هنرستان شهید رجایی

تلفن: 07633662179

فکس: 07633662179

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کدپستی: 79111111

دانلود قانون نظام مهندسی معدن و آیین نامه اجرائی آن

دانلود قانون معادن